Ons team

Het team van Autobedrijf Jansen Arnhem staat voor u klaar!

Tijdens een bezoek aan ons bedrijf, telefonisch of via mail, helpen wij u graag persoonlijk. Of het nu gaat om een reparatie, advies bij aanschaf van een auto of gewoon een lampje vervangen.

Jos Jansen

Directeur jos@jansenarnhem.nl

Wim Jansen

Directeur wim@jansenarnhem.nl

Rein Jansen

Autoverkoop-adviseur rein@jansenarnhem.nl

Hans Kennis

Autoverkoop-adviseur hans@jansenarnhem.nl

Pauline Jordens

Autoverkoopadministratie Pauline@jansenarnhem.nl

Andre van Rumpt

Boekhouding andre@jansenarnhem.nl

Marieke Ederveen

Administratie administratie@jansenarnhem.nl

Paul Gerritsen

Receptie Citroën paul@jansenarnhem.nl

Jimmy Wanders

Werkplaats Citroën

Ronald van Tongeren

Werkplaats Citroën

Alfred Adiaensen

Receptie Mazda jos@jansenarnhem.nl

Geert Hoebink

Werkplaats Mazda

Jan Dekkers

Werkplaats Mazda

Henk Eleveld

Werkplaats Mazda

Jeffrey van Dreven

Werkplaats Mazda

Neem contact met ons op

Heeft u vragen? Neem dan telefonisch contact met ons op of stuur ons een e-mail bericht.

(026) 364 8888 info@jansenarnhem.nl
Vragen of afspraak maken?

Bel (026) 364 8888

Je gebruikt een verouderde webbrowser

Deze website maakt gebruik van moderne technieken die niet worden ondersteund door jouw webbrowser. Update mijn webbrowser

×